BITCOIN BULLS WALCZYĆ O KLUCZOWY OPÓR JAKO ANALITYCY CEL RAJDU DO $14K

Bitcoin był świadkiem ogromnych zawirowań w ciągu ostatnich kilku tygodni, ale w ciągu ostatnich kilku dni był świadkiem fazy konsolidacji.
Krypto waluta walczy teraz o przekroczenie 12.000 dolarów – poziom oporu powstał niewiele ponad tydzień temu.

Poziom ten był wielokrotnie pokrywany, ale za każdym razem następował po nim napływ presji sprzedaży, która powodowała jego obniżenie.

Kryptokur waluta jest teraz w kluczowym punkcie, ponieważ analitycy zauważają, że przerwa powyżej tego poziomu może być wszystkim, co jest potrzebne, aby wysłać BTC rakietę cenową do świeżych szczytów pomiędzy 13.000 a 14.000 dolarów.

Bitcoin i zagregowany rynek krypto walutowy walczą o to, aby rozpocząć świeżą nogę wyżej, a opór ustalony w zeszłą sobotę utrzymuje się na wysokim poziomie już od ponad tygodnia.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że BTC będzie nadal walczyć o przekroczenie 12.000 dolarów tak długo, jak długo uwaga inwestorów pozostanie skupiona na altcoinach.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Rajdy widziane przez wielu małych i średnich graczy przyciągnęły uwagę i wolumen handlu z dala od BTC.

Dopóki alty te nie zaczną odzyskiwać swoich parabolicznych zysków, inwestorzy mogą nadal koncentrować się na handlu nimi poprzez BTC.

Analitycy wciąż jednak zauważają, że krypto waluta jest dobrze ustawiona, aby zobaczyć wzrost i wkrótce może wzrosnąć do 14.000 dolarów.

BITCOIN POZOSTAJE POWYŻEJ KLUCZOWEGO POZIOMU TECHNICZNEGO, PONIEWAŻ ANALITYCY PATRZĄ W GÓRĘ.

W momencie pisania, Bitcoin Profit handluje nieco poniżej 2% po swojej obecnej cenie 11.890 dolarów. Jest to około ceny, po której handlował w ciągu ostatniego tygodnia.

Wczoraj byki BTC podniosły się i napędziły krypto po 12.000 dolarów, ale presja sprzedaży okazała się tu zbyt duża dla kupujących.

Pomimo słabości wynikającej z odrzucenia na tym poziomie cenowym, jeden z analityków zauważa, że krypto waluta benchmarkowa pozostaje mocno bycza tak długo, jak długo pozostaje powyżej górnej granicy tworzenia się chmury na poziomie około 11 000 dolarów.

„How to swing trade cheat code. Bykiem tak długo, jak długo chmura jest [poniżej bitcoin]“.

Bitcoin

ANALITYK: BTC POZOSTAJE USTAWIONE NA 14,000$.

Wygląda na to, że 12.000 dolarów stało się czymś więcej niż tylko zwykłym poziomem oporu.

Inny analityk wyjaśnił, że uważa, iż niewiele ponad ten poziom to wszystko, co jest potrzebne, aby BTC zaczęło nową nogę wyżej.

Zauważył nawet, że ta kolejna podwyżka może doprowadzić krypto walutę odniesienia do 14.000 dolarów w najbliższych dniach i tygodniach.

„Kiedy BTC utrzyma 12k, łatwo będzie się teleportować do regionu 13-14k imo“. Nalewki są do kupienia,“ wyjaśnił.

Jak trendy Bitcoinów w nadchodzących godzinach mogą ujawnić, czy poziom ten zostanie wkrótce przezwyciężony“.